Zlato za Jennifer Martin?i? na turniru u ?eškoj

NETJECATELJI KARATE KLUBA LAV NASTAVLJAJU S ŽETVOM MEDALJA
U subotu i nedjelju, 22.-23.03.2008., u ?eškom gradu Hradec Kralove, održan je « 9. European karate cup open – GRAND PRIX HRADEC KRALOVE  ». Taj se izuzetno jaki turnir održava u sklopu srednjeeuropske karate lige. Sudjelovalo je nešto više od 600 natjecatelja iz 104 kluba, 14 zemalja  ( Austrije, Australije, Belgije, ?eške, Estonije, Francuske, Georgije, Hrvatske, Latvije, Ma?arske, Norveške, Njema?ke, Poljske i Slova?ke ).Na turniru je vrlo uspješno nastupilo i 8 natjecatelja Karate kluba « LAV » iz Pule i Medulina koji su ujedno bili i jedini hrvatski predstavnici. Osvojili su ?etiri medalje i pehar u pojedina?nim nastupima te medalju u ekipnom nastupu.Prvo mjesto, zlatnu medalju i pehar osvojila je Jennifer Martin?i? u kategoriji u?enica do 35 kg. Mla?a kadetkinja Maja Pavlovi? je nastupila u svojoj kilažnoj kategoriji preko 50 kg i u OPEN kategoriji. U obje je kategorije osvojila tre?e mjesto i bron?ane medalje. Kao osvaja? medalje u OPEN kategoriji Maja Pavlovi? je nagra?ena i posebnom nagradom organizatora. Jelena Stijepi? je nastupom u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 50 kg izborila pobjedu u repasažnoj borbi i tako osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju. Lavice su vrlo uspješno nastupile i ekipno 3+1 u sastavu Maja Pavlovi?, Maja Britvi?, Manda Papac i Tumbas Ramon. Osvojile su drugo mjesto i srebrnu medalju.Dan ranije pri nastupu starijih kategorija, u kategoriji kadetkinja do 54 kg Ardiana Kajtazi je izgubila repasažnu borbu za tre?e mjesto i tako ostala bez medalje. Ina?e, u klubu su po?ele pripreme za organizaciju « 6. Me?unarodnog karate turnira TROFEJ JADRANA 2008 » koji ?e se u organizaciji Karate kluba « LAV » održati u nedjelju 11.05.2008. u pulskoj gradskoj dvorani Patinaggio.(IP)