Zlato, srebro i bronca za pulske lavice

BESTFIGHTER WORLD CUP
Od 06. do 08. lipnja u talijanskom mjestu Salsomaggiore održavao se Svjetski kickboxing kup, „Bestfighter world cup“ na kojem je sudjelovalo 1762 natjecatelja iz 29 država Europe, Amerike, Azije i Afrike. Me?u njima je u borbama semi contacta izuzetno uspješno nastupilo ?etvero ?lanova kickboxing kluba „LAV“ iz Pule i Medulina vrativši se sa zlatnom, srebrnom i bron?anom medaljom te velikim trofejom „bestfighter“ .Pulska lavica Maja Britvi? je u kategoriji starijih kadetkinja preko 65 kg u finalu ostvarila pobjedu nad predstavnicom Republike Irske i tako osvojila prvo mjesto, zlatnu medalju i veliki trofej „bestfighter“. Medulinska lavica Diana Tanushaj je u kategoriji mla?ih kadetkinja do 42 kg tako?er je izborila finale no izgubivši finalnu borbu, osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju. Pulska lavica Ramon Tumbas je u kategoriji starijih kadetkinja preko 65 kg oavojila tre?e mjesto i bron?anu medalju. Kao ?etvrti predstavnik lava nastupio je mla?i kadet Dominik Fontana u kategoriji do 28 kg. Tijesno izgubivši od predstavnika Italije, zaustavljen je u osmini finala. (D.F.)