Zlatne medalje za Maju Britvi? i Alena Kolara

ZAPAŽEN NASTUP KICKBOXING KLUBA „LAV“ U SLUNJU

U nedjelju,   05.08.2007. u Slunju je povodom obilježavanja dana redarstvene akcije « Oluja » održan Otvoreni kickboxing kup za mla?e i starije kadete te juniore. Održano je i nekoliko egzibicijskih borbi seniora u semi contactu i light contactu. Nastupili su natjecatelji iz desetak klubova Hrvatske i BiH.

Me?u njima je vrlo uspješno nastupilo i sedam natjecatelja Kickboxing kluba «LAV» iz Pule, osvojivši osam medalja (3 zlatne, 4 srebrne i 1 bron?anu ).
Prva mjesta i zlatne medalje u disciplini semi contact su osvojili mla?i kadeti Maja Britvi? i Alen Kolar, dok je Maja Britvi? nastupila i u kategoriji starijih kadetkinja gdje je isto tako osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju.

Druga mjesta i srebrne medalje su osvojili mla?i kadet Boris Nevrly, starija kadetkinja Jelena Stijepi? i senior Romeo Miji? u disciplini semi contact te senior Zoran Vlaisavljevi? u disciplini light contact.
Tre?e mjesto i bron?anu medalju je osvojila mla?a kadetkinja Jennifer Martin?i?.
U klubu su u tijeku svakodnevne pripreme za organizaciju predstoje?eg me?unarodnog kickboxing turnira koji ?e se održati 15.09.2007. u Puli te pripreme za nastup na Europskom kadetskom i juniorskom kickboxing prvenstvu i Svjetskom seniorskom kickboxing prvenstvu koja se održavaju u mjesecu studenom ove godine u Portugalu. Na Europskom prvenstvu ?e u sastavu Hrvatske reprezentacije nastupiti deset ?lanova pulskog LAV-a, dok ?e na Svjetskom seniorskom prvenstvu u sastavu Hrvatske reprezentacije nastupiti tri ?lana iz Pulskog Kickboxing kluba « LAV ». (IP)