Završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici

Završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici-58874

POREČANKA ANJA OSTOJIĆ ZLATNA, A ANA VUKOJA BRONČANA
U subotu, 30.05.2015.  na Zagrebačkom velesajmu u sportskoj dvorani 25. paviljona održana je završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici za B program.  Natjecalo se 95 ritmičarki iz 12 Hrvatskih klubova u vježbama sa 2 rekvizita.

U kategoriji mini nastupila je Petra Belević i osvojila 11. mjesto. U kategoriji mlađih kadetkinja  Isabella Garić osvojila je 5. mjesto, dok je Nina Puniš osvojila 18. mjesto. U kategoriji kadetkinja Emily Knapić osvojila je 9. mjesto, dok je Katarina Garić osvojila 12. mjesto.

U popodnevnim satima natjecale su se juniorke i seniorke, te je juniorka Karla Vukoja osvojila 7. mjesto. Šećer na kraju dana donijele su nam seniorke Anja i Ana koje su svojim nastupima zabriljirale. Tako je Anja Ostojić osvojila zlatnu medalju, dok je Ana Vukoja osvojila brončanu medalju. Ritmičarke su time završile još jednu uspješnu sezonu te će kratko odmoriti, završiti školske obveze, a sredinom ljeta ponovno kreću sa treninzima i pripremama za jesensku sezonu. Rex