(VIDEO) Pula jutros pod tučom, Istru čeka bura, hladnoća i nestabilno vrijeme

(VIDEO) Pula jutros pod tučom, Istru čeka bura, hladnoća i nestabilno vrijeme-156783

OD TUČE DO DUGE...
Protežemo se kroz razdoblje nestabilnog vremena koje će potrajati još nekoliko dana. Prevladavat će oblaci, povremena kiša, a u gorju i snijeg. Hladnoću će pojačavati jak, mjestimice olujan vjetar, dok će se dnevno ipak povremeno probijati kraći sunčani intervali.

Dijelove Pule danas je iznenadila i tuča. Čitatelji su nam se javili s komentarima ispod videa koji smo objavili na našoj Facebook stranici:

"Tuča, a ceste nisu posipane, polako voziti jer dolazi do nesreće, ne daj Bože nikomu."

"Na Velom vrhu puna česta grada i leda", a čitateljica s rive javlja: "Na rivi pljusak,sunce i duga." uz sliku:

ISTRAMET vremenska prognoza

SRIJEDA - Pretežno oblačno vrijeme, sredinom dana uz mjestimičnu kišu, a moguć je i pljusak. U Gorskom kotaru padat će snijeg, a snijega će povremeno biti i na Učki i Ćićariji. Zapuhat će umjerena i jaka bura, na Kvarneru uz mogućnost olujnih udara. Jutarnje temperature zraka od 2 do 8 °C, dnevne vrijednosti između 8 i 13 °C.

ČETVRTAK - Djelomice sunčano do pretežno oblačno vrijeme. Puhat će umjerena i jaka bura s olujnim, a na Kvarneru i orkanskim udarima. Jutarnje temperature zraka od 1 do 7 °C, dnevne vrijednosti između 6 i 11 °C.

PETAK - Djelomice sunčano vrijeme. Puhat će umjerena i jaka bura, na poznatim lokalitetima s olujnim udarima. Jutarnje temperature zraka od -3 do 5 °C, dnevne vrijednosti između 7 i 10 °C.

(I.I./ Foto: REX, poslali čitatelji)