SLAVLJE VATRENIH PRELILO SE IZVAN FORUMA
Nakon posljednjeg sučevog zvižduka i pobjede Hrvatske nad Ganom, slavlje se s pulskog Foruma brzo proširilo gradskim ulicama. Brojni navijači izašli su iz fan zone uz pjesmu, zastave i glasno skandiranje, slaveći plasman Vatrenih u nokaut fazu Svjetskog prvenstva.

Kolone automobila s hrvatskim zastavama prolazile su gradom uz neizostavno trubljenje, dok su se na ulicama okupljale skupine navijača koje su zajednički slavile novi uspjeh hrvatske reprezentacije. Dobro raspoloženje i navijačka euforija potrajali su dugo nakon završetka utakmice.


(REX/ELVIS MALAGIĆ)