Uspješan nastup pulskih karatistica

KARATE KLUB LAV NASTUPIO NA BOŽI?NOM KUP-U

U subotu je u Podsusedu kod Zagreba održan je 11. me?unarodni karate turnir „BOŽI?NI KUP 2007.“, na kojemu je sudjelovalo 723 natjecatelja i 41 ekipa iz 87 klubova BiH, Srbije i Hrvatske.
Me?u njima je nastupilo i pet natjecatelja karate kluba „LAV“ iz Pule i iz Medulina. Najuspješnija je bila Maja Britvi? koja je u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 55 kg osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju. U kategoriji mla?ih u?enica do 35 kg, Jennifer Martin?i? je zaustavljena u repasažnoj borbi za tre?e mjesto dok su Jelena Stijepi? i Aleksia Stani?i? u kategoriji u?enica preko 50 kg te Aleksia Stani?i? u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 55 kg izgubile borbe u šesnaestini finala. Ovim su nastupom natjecatelji Karate & kickboxing kluba Lav izuzetno uspješno zaklju?ili natjecateljsku 2007. godinu osvojivši sveukupno 188 medalja i 32 pehara po?ev od lokalnih turnira pa do Europskih u Svjetskih prvenstava. (REX)