Umažani uspješni, Buzećani s bodom iz Vinkovaca

HRVATSKA RUKOMETNA LIGA
Igrači i igračice Umaga uspješno su prešli svoje prepreke u ovom kolu rukometnog prvenstva Hrvatske. Umažani su pobijedili sa golom prednosti, iako su od 15. minute vodili do kraja meča, a u dva navrata su imali i pet golova prednosti, zadnji put u 46. minuti 21:16. Iako su gosti nakon toga postigli četiri gola za redom, u nijednom trenutku pobjeda nije bila u pitanju.
   Umažanke su kako se i očekivalo lako svladale Dugo Selo 55, a ponovno je najefikasnija bila reprezentativka Vidović sa 7 golova.
   Buzećani su remizirali u Vinkovcima u utakmici s malo golova i u utakmici u kojoj je pobjeda mogla otići na obje strane, jer su u 36. minuti Buzećani vodili sa 14:11, da bi u 50. bilo 19:17 za domaćine. Interesantno je da zadnjih četiri minute nije bilo golova.

Umag - Karlovac 24:23 (13:11)
UMAG: Milinković (1 obr), Jakupović, Ravnić, Gadža 4, Lovrić 2, Vučko 2, Bošnjak 1, Stapar 2, Vukotić, Pahanić 5, Beliga, Burnić, Merhar 4, Jotić 4, Modrušan (14 obr).

Spačva - Buzet 20:20 (9:10)
BUZET: Pobrić (3 obr), Šverko, Prodan 1, Kisiček, Šćulac, Ljubotina 1, Vukelić 2, Jović (2 obr), Kozina 8, Jakac, Ćosić 6, Vrkljan 2.

Umag : Dugo Selo 55 31:24 (15:10)
UMAG: Pavić (16 obr), Žuliček 3, Imamović 1, Hercig, Rajić 5, Matošević 4, Vidović 7, Jajčević 5 , Jerković, Jušta, Špoljarić 4, Čančar, Maras, Gašić 1, Šito 1.