Uljanik i Muntić remizirali na Verudi-VIDEO

ULJANIK-MUNTIĆ 1:1
U drugom kolu 2.ŽNL jug, Uljanik i Muntić pred pedesetak gledatelja utakmicu su odigrali rezultatom 1 - 1. Strijelac za domaćina bio je Barišić, dok je za goste iz slobodnjaka pogodio Peruško. U 14. minuti, gosti su prvi zaprijetili preko Benčića koji je probio bok i zapucao, ali lopta odlazi pored gola. Prvi pokušaj domaćina dogodio se u 20. minuti kada Raković puca sa dvadesetak metara te lopta odlazi preko gola. Samo tri minute kasnije odgovaraju gosti, u 23.minuti Mujkanović puca malo iznad gola. U 26. Barišić prima loptu u šesnaestercu, puca ali lopta prolazi kroz noge golmanu Čaji koji ipak nekako uspijeva uhvatiti loptu i spasiti mrežu. U 31. Peruško je pucao,ali lopta odlazi pored gola. Igrala se 35. kada je Barišić primio loptu u petercu,pucao glavom ali golman Čajo vršcima prstiju spašava svoja vrata.U 41.minuti pao je prvi pogodak. Bio je to Barišić koji smiruje loptu u šesnaestercu i pogađa za vodstvo "Brodograditelja" od 1 - 0. Dvije minute kasnije Stošić se našao u prilici jedan na jedan, pokušao je lobovati golmana gostiju, ali lopta odlazi malo iznad gola. I bilo je to sve u prvom poluvremenu. U nastavku, prva prilika za goste i odmah pogodak. U 54.minuti Pletikos je iz slobodnog udarca pogodio bliži kut domaćeg vratara Glavonjića koji nije uspio obraniti dobar udarac Peruška te se lopta našla u mreži za 1 - 1. U 56. Benčić je probao iz slobodnog udarca, ali ovaj put lopta odlazi pored gola. U 60. Camlić je probao, ali se mreža nije ponovno zatresla. U 65. Barišić je pucao iz slobodnog udarca, no ipak golman gostiju lako hvata. U 67. malo snažniji udarac Benčića iz slobodnog udarca, ali je bio neprecizan te lopta odlazi pored gola. Minutu kasnije, Popović je potegao sa jedno 25 metara, ali golman gostiju je uspio obraniti svoja vrata. Do kraja utakmice vrijedi spomenuti još pokušaj Popovića u 77.minuti, koji je pucao preslabo te je golman gostiju uspješno obranio taj udarac. Te pokušaj gostiju preko Peruška u 79.minuti koji puca sa ruba kaznenog prostora, ali njegov udarac lako brani domaći golman Glavonjić.
ULJANIK : GLAVONJIĆ, G. LICUL, B. LICUL, RAKOVAC, STOŠIĆ, BARIŠIĆ,POPOVIĆ, RAKOVIĆ, IGNJATIĆ, PAULETIĆ, MAR. RAKOVIĆ,
MUNTIĆ : ČAJO, MUJKANOVIĆ, UŠIĆ, GOLDIN, JUKOPILA, MARTINOVIĆ,MALAGIĆ, LJUBIČIĆ, BENČIĆ, PLETIKOS, PERUŠKO  (Stefan Bošnjak)