Uljanik i Galižana remizirali u prijateljskom ogledu na Verudi-VIDEO

ULJANIK - GALIŽANA 1:1
Prijateljski dvoboj između Uljanika i Galižane pred oko pedesetak gledatelja, završio je bez pobjednika a strijelci su bili Vodopija za Galižanu te Marko Raković za domaćine „Brodograditelje". Igralo se po vrlo lošem terenu kojeg je doslovno pokosila redukcija vode i suša.  Već u 3.' Iz slobodnog udarca,Vodopija je prebacio živi zid, golman Uljanika je pokušao spriječiti ulazak lopte u mrežu, ali lopta se ipak odbila od njegove ruke te ušla u mrežu. Tri minute kasnije „Brodograditelji" su imali veliku priliku, ali Vedran Stošić nije uspio realizirati jedanaesterac. U 24.' Galižana je uzvratila ali mreža je ostala mirna. U 36.' Galižana ponovno prijeti,ali lopta odlazi preko gola. Do sljedećeg pogotka čekali smo do 44.' Kada je Marko Raković zatresao mrežu za konačnih 1 - 1, bio je to slobodni udarac iz kojeg je lopta došla do Rakovića koji glavom pogađa za izjednačenje. U drugom poluvremenu nije bilo značajnijih promjena, bilo je par poluprilika za obje momčadi, ali se mreža nije zatresla treći put. (STEFAN BOŠNJAK/MARKO ZUBO ZUBONJA)