Tri brončane medalje za KK Finidu u Daruvaru

MEMORIJALNI KUP SLAVKO KRIVSKI 2009
Na 9. Memorijalnom kupu Slavko Krivski 2009., međunarodnom karate turniru, održanom 11.10.2009. u Daruvaru, okupilo se 320 natjecatelja iz 45 klubova  Slovenije, BiH,  i  Hrvatske, među kojima i karate klub ''Finida'' iz Poreča koji je nastupio sa 4 natjecateljice i osvojio 3 brončane medalje: dvije u borbama i jednu u izvođenju kata ekipno.Dvije brončane medalje u  borbama osvojile su Reana Radovčić u kategoriji učenica do 40kg i Paula Turković, kategorija mlađih kadetkinja – 47kg.
Mlađe kadetkinje, kate ekipno, u sastavu: Jelena Grujičić - Renata Gazibarić – Paula Turković, osvojile su također broncu.Mlađa kadetkinja, Jelena Grujičić nastupila je i u katama pojedinačno, te poslije jedne pobjede i poraza stekla pravo nastupa u repasažnoj borbi za 3. mjesto, koju je izgubila i tako se u konačnici plasirala na 5. mjesto. (Karate klub ''Finida''  )