Tre?e mjesto za ekipu Pulafita

USPJEŠAN NASTUP JUDAŠICA PULE I ROVINJA Proteklog vikenda na me?unarodom seniorskom Kupu grada Velike Gorice u spješno su nastupili predstavnici Istre. Na natjecanju je nastupilo 27 judo klubova sa preko 150 natjecatelja iz ?etiri države : Slovenije, BiH , Srbije i Hrvatske na me?unarodnom natjecanju je nastupilo i 7 ?lanova judo kluba PULAFIT Pula (pet seniorki i dva seniora) te jedna ?lanica judo kluba „Uchimata“ Rovinj . U konkurenciji seniorki najvrednije pojedina?ne rezultate postigli su za judo klub Pulafit: Antonela Vukojevi? osvojila 1. mjesto, Martina Prgomet 3. mjesto, Blaženka Mazzanti 3. mjesto, Anita Prgomet 3. mjesto, Astrid ?udi? 3. mjesto, te za JK „Uchimata „ Rovinj Petra Jaklin 3. mjesto. Od seniora u vrlo jakoj konkurenciji Igor Jovi?i? osvojio 5. mjesto i Marko Grgorini? 7.mjesto. Odli?an nastup na me?unarodnom turniru naše seniorke su zaklju?ile osvajanjem tre?eg mjesta u ekipnom plasmanu iza ekipa judo klub „Una“ Biha? koje su (osvojile 1. mjesto) i judo klub Lika Zagreb (osvojile 2. mjesto). Za ukupno osvojeno tre?e mjesto seniorke su osvojile pehar. U uzrastu seniorki postignuti su rezultati: -48 kg ANTONELA VUKOJEVI? JK „Pulafit „ osvojila 1.mjesto s dvije pobjede, u finalnoj borbi bila uspješnija od Šimaga prodani? Magde iz Zagreba. -52 kg MARTINA PRGOMET JK „Pulafit „ osvojila 3. mjesto s dvije pobjede i dva poraza, u borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od Hudorovi? Nine iz Duge Rese. -63 kg BLAŽENKA MAZZANTI JK „Pulafit“ osvojila 3. mjesto s dvije pobjede i dva poraza, u borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od Gadanaec Lea iz Zagreba. -63 kg PETRA JAKLIN JK „ Uchimata“ osvojila 3. mjesto s jednom pobjedom i dva poraza, u borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od Jovanovi? Ivone iz Srbije. -70 kg ANITA PRGOMET JK „Pulafit“ osvojila 3. mjesto s tri pobjede i dva poraza, u borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od Stojanovi? Vlatke iz BIH. -78 kg ASTRID ?UDI? JK „Pulafit“ osvojila 3. mjesto s dvije pobjede i dva poraza u, borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od Miši? Miroslave iz BiH.U uzrastu seniora: -66 kg MARKO GORINI? JK „Pulafit“ –osvojio 7. mjesto s dva poraza od Slovenca i predstavnika BiH, Marko se na kraju morao zadovoljiti s osvojenim sedmim mjestom. -100 kg IGOR JOVI?I? JK „Pulafit“ – osvojio 5. mjesto s dvije pobjede i tri poraza u, borbi za tre?e mjesto izgubio od hrvatskog reprezentativca Boži? Marka iz Vinkovaca, te se morao zadovoljiti s osvojenim petim mjestom. (IP)