Stupnik majstor za prvoligaše, nakon Rijeke II, pala i Istra 1961 II

Stupnik majstor za prvoligaše, nakon Rijeke II, pala i Istra 1961 II-53548

STUPNIK : ISTRA 1961 II 2:0
Druga momčad Istre nije uspjela stići do treće uzastopne pobjede. Nakon visoke pobjede protiv Samobora i odlične utakmice i pobjede protiv Rijeke, igrači Željka Belanića nisu uspjeli na gostovanju kod Stupnika doći do pozitivnog rezultata. Drugoj momčadi su se uz već standardne Jordana i Repića iz prve momčadi priključili Heister i Gregov. Domaćini su stigli do pobjede od 2:0 pogocima na početku i kraju utakmice. Već u 12. minuti je za vodstvo zabio Berbić, a za potvrdu pobjede je u 88. minuti zabio Trgovčević. U sljedećem kolu će druga momčad Istre gostovati kod Dugog Sela.

Rijeka II je iskoristila neriješen rezultat Novigrada u Španskom te su ponovno zauzeli drugo mjesto na tablici, a približili su se i drugoj momčadi Dinama na samo tri boda, jer su i modri odigrali bez golova u Dubravi.

Stupnik : Istra 1961 II 2:0 (1:0) Strijelci: 1:0 Berbić (12), 2:0 Trgovčić (88).

Istra 1961 II: Miranda, Hadžić, Gregov, Desnica, Heister, Marinčić, Galić, Janjušević (od 35'Oslonovsky), Ivanović (od 35'Mihaljević), Jordan, Repić.

Rezultati 13. kola:
Vrbovec : Dugo Selo 0:2, HAŠK : Zagorec 2:2, Špansko : Novigrad 2:2, Maksimir : Zelina 3:0, Dubrava : Dinamo II 0:0, Samobor : Trnje 2:2, Rijeka II : Vrapče 3:0, Stupnik : Istra 1961 II 2:0