Stolnotenisači Tara završili sezonu s dvije medalje na prvenstvu Istre

Stolnotenisači Tara završili sezonu s dvije medalje na prvenstvu Istre-161652

VELIKI USPJEH
Proteklog vikenda Poreč je bio domaćin Prvenstvu Istarske županije u pojedinačnoj i ekipnoj kategoriji ujedno i posljednjem ovosezonskom natjecanju za mlade stolnotenisačice i stolnotenisače Istarske županije. Natjecanje je okupilo više od sedamdeset natjecatelja u svim dobnim skupinama iz većine klubova Istre. Za Stolnoteniski klub “Tar“ nastupili su Viktor Beato, Roko Kocijančić, Josip Lemo i Damjan Kožar. U pojedinačnom dijelu natjecanja najviše uspjeha imao je Viktor Beato koji je još jednom potvrdio svoju dobru formu i plasirao se na treću poziciju te osvojio broncu za svoj klub. Nešto manje uspjeha u pojedinačnom dijelu imali su ostali članovi kluba Roko, Josip i Damjan koji su svoj nastup završili u natjecanju po skupinama. U ekipnom dijelu natjecanja u kategoriji Najmlađih kadeta dečki iz Tara ostvarili su odličan uspjeh i postali viceprvaci Istarske županije te za svoj klub osigurali srebrno odličje. 

"Čestitamo svim igračima na odličnim rezultatima i zahvaljujemo se svima na podršci i potpori koju imamo, posebno Općini Tar-Vabriga, Osnovnoj školi Tar-Vabriga te roditeljima i svim članovima kluba. Sada slijedi zaslužen odmor a već u kolovozu započinju nove kondicijske pripreme za iduću sportsku sezonu", poručili su iz kluba.

(rex)