Stoji nije pomoglo ni 34 koša Sandra Kordiša

Stoji nije pomoglo ni 34 koša Sandra Kordiša-53740

STOJA : ŠKRLJEVO 81:87
A-2 ligaški klasik u potpunosti je ispunio očekivanja. U kvalitetnoj i neizvjesnoj utakmici više živaca na kraju imali su gosti koji zasluženo pobjeđuju rezultatom 87:81. Od početka gosti imaju laganu prednost koja sredinom druge četvrtine iznosi najviših +9. Ipak do poluvremena Stoja, prije svega odličnom igrom u obrani, smanjuje razliku te se na odmor odlazi rezultatom 37:40.

U trećoj četvrtini Stoja se potpuno vraća, u par navrata prelazi u vodstvo, ali ipak gosti do kraja četvrtine održavaju prednost. Sredinom posljednje četvrtine Stoja vodi najvećih +4 (73:69). U posljednje dvije minute domaćini ulaze sa minimalnim vodstvom (80:78), ali tada Igor Surina zabija „ludu“ trojku s istekom napada, dovodi goste u vodstvo koje oni sigurnim izvođenjem slobodnih bacanja čuvaju do kraja.

Najučinkovitiji kod domaćina ponovno je bio Sandro Kordiš sa 34 koša dok je najzaslužniji za pobjedu Škrljeva Igor Surina sa 26 koševa od kojih je 22 (pet trojki) zabio u drugom dijelu utakmice. U narednom kolu Stoja gostuje u Rovinju kod istoimene ekipe.

STOJA – ŠKRLJEVO 81:87 (14:20, 23:20, 23:23, 21:24)

STOJA: Drobnjak, Antolović, Bulešić 5, Mezulić 15, Dasko 5, Ivanković 3, Kordiš 34, Tumpić 9, Vinko 2, Đugum 8, Pajković, Valić.

ŠKRLJEVO: Mitić, Škerjanec, Kukec 12, Ahančić 2, Modić 7 ,Gržinić, Trbović 18, Prostran 9, Kozlevčar 4, Šarčević, Surina 26, Velčić 9. Rex