Stoja najkvalitetnija

RUKOMETNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA
U Domu sportova Mate Parlov uorganizaciji Saveza sportova Grada Pule održano je prvo kolo rukometnog prvenstva Osnovnih škola. Natječe se osam škola u muškoj konkurenciji i pet škola u ženskoj konkurenciji.  Najuvjerljiviju igru  prikazali su  dječaci Osnovne škole Stoja koji su rezultatom 24:6 svladali vršnjake  Tone Peruška. Centar i Vidikovac odigrali su jednu izjednačenu utakmicu sve do 18.minute  kada Centar ostaje s igračem manje dopustivši Vidikovcu da na kraju slave s 8:4. Prošlogodišnji prvaci,učenici Šijane otvorili su prvenstvo porazom protiv Verude 16:5. Već je u prvom poluvremenu Veruda imala 9:0 gol razliku  te je  pokazanom igrom , zajedno sa  Stojom,ozbiljan  pretendent  za osvajanja  ovogodišnjeg naslova.  U zadnjoj utakmici kola,momčad Kaštanjera je nakon prvog poluvremena vodila s 3:0 , međutim u drugom je  poluvremenu Monte Zaro uspio izjednačiti ma 6:6,ali na kraju je ipak slavio Kaštanjer  s konačnih 8:6.   U jedinoj utakmici u ženskoj konkurenciji Stoja je bila bolja od Centra 14:0 ,no treba naglasiti kako Centar ima najmlađu ekipu ovoga prvenstva od koje se mogu  očekivati bolji rezultati tek u narednim godinama.