Stanoinvest Futsal Pula pobijedili Futsal Dinamo u dramatičnoj prvoj utakmici polufinala-144358

STANOINVEST FUTSAL PULA - FUTSAL DINAMO 3:2
Stanoinvest Futsal Pula započeo je svoj pohod prema finalu s impresivnom pobjedom nad Futsal Dinamom rezultatom 3:2 u prvoj utakmici polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske u futsalu. Utakmica je bila prepuna uzbuđenja, a domaćini su pokazali svoju dominaciju na terenu.

Utakmicu je otvorio Manuel Blazquez u 7. minuti, postigavši prvi pogodak za Stanoinvest Futsal Pulu. Daniel Moravac je nastavio niz uzbudljivih trenutaka postigavši drugi gol za domaću ekipu u 12. minuti, izvrsnom reakcijom pred golom Piplice. Međutim, Futsal Dinamo se nije dao tako lako i Luka Perić je smanjio vodstvo domaćih na 2:1 u 14. minuti. Autogol Davida Mataje odveo je obje ekipe na poluvrijeme s rezultatom 2:2.

Drugo poluvrijeme donijelo je nevjerojatne obrane vratara Piplice i Goze, čime je rezultat ostao nepromijenjen do kraja regularnog dijela, 2:2. Produžeci su također bili ispunjeni prilikama, ali su vratari i dalje bili nepobjedivi. Odlučujući trenutak došao je u 47. minuti kada je Manuel Blazquez postigao svoj drugi gol na utakmici, donoseći pobjedu svojoj ekipi.

Za prolazak u finale potrebne su tri pobjede, ali Stanoinvest Futsal Pula je već pokazao da ima snagu i vjeru u svoje mogućnosti. Sutra će im se pružiti nova prilika za pobjedu i korak bliže finalu. Navijači jedva čekaju vidjeti hoće li njihovi junaci ponovno zasjati na terenu i odvesti ih korak bliže konačnom cilju - osvajanju naslova prvaka.

(REX/foto: Elvis Malagić)