Sedam medalja za natjecatelje KK Lava

DRŽAVNO PRVENSTVO U KICKBOXINGU
U nedjelju, 05.04.2009. u Kostreni je održano državno kickboxing prvenstvo u disciplini semi contact za uzrast starijih kadeta i juniora te full contact za uzrast seniora. Sudjelovalo je nešto preko 270 natjecatelja iz 42 kluba. Kickboxing klub „LAV“ je nastupio u disciplini semi contact sa 18 natjecatelja, 11 iz pulskog i 7 iz medulinskog kluba te osvojili 7 medalja ( 2 srebrne i 5 brončanih ). U uzrastu starijih kadeta Lavovi su odradili 13 nastupa dok su u juniorskom uzrastu imali 7 nastupa, sveukupno 20 nastupa. Najuspješnija je bila pulska lavica Maja Britvić koja je nastupila u dvije kategorije. U kategoriji starijih kadetkinja preko 65 kg i juniorki do 70 kg Maja Britvić je osvojila druga mjesta i srebrne medalje. Od starijih kadeta pulskog kickboxing kluba „Lav“ treća mjesta i brončane medalje na ovom državnom prvenstvu osvojili su Ramon Tumbas u kategoriji preko 65 kg i Edi Bijelić u kategoriji do 69 kg dok je u juniorskom uzrastu treće mjesto i brončanu medalju osvojio Andraš Đuraki u kategoriji do 69 kg. Iz medulinskog su kickboxing kluba „Lav“ starija kadetkinja Diana Tanushaj u kategoriji do 46 kg i juniorka Ardiana Kajtazi u kategoriji do 55 kg osvojile treća mjesta i brončane medalje. Do medalje nisu uspjeli doći stariji kadeti Barbara Jurić, Tea Đuraki, Boris Nevrly, Haris Hajdarević, Alen Kolar i juniori Ramon Tumbas, Sven Gerenčir i Stanislav Strmečki iz pulskog Lava te starije kadetkinje Manda Papac, Ivana Matijević, Nensi Grižančić, Josipa Tomaić i juniorka Andrea Nakić iz medulinskog kickboxing kluba „Lav“, iako je većina ovih natjecatelja ušla u borbu za medalju. (REX)