Pulskim odbojkašicama treći poraz zaredom

OTP BANKA : VUKOVAR 1 : 3 (25:15,24:26,20:25,15:25) Prvi set je lako otišao na stranu domaćih, da bi u drugom to bila jedna druga priča kada gošće dolaze do prednosti i do 7 poena.Kada se kod rezultata 17:22 činilo da je set odlučen, ukazala se mlada Čosić i svojim servisima dovodi rezultat u egal, ali sa dvije greške Vukovarke dolaze do izjednačenja u setovima.Još uzbudljiviji je bio treći set u kojem su se obje ekipe mijenjala u vodstvima od jednog boda da bi ga na kraju osvojile Vukovarke serijom 5:0. U zadnjem setu se igra Puljanki raspala tako da je Vukovar došao do zaslužene pobjede od 3:1. OTP BANKA;RAČIĆ,IKANOVIĆ,DRVIŠ,BREŠČIĆ-STOŠIĆ,VULETIĆ,MILIN,RNJAK,ANĐELKOVIĆ,ČOSIĆ,ŠIPUŠIĆ,BOŽEGLAV.(VD/Foto:Safet Omerović Basso)