POBJEDA NAD GANOM DONIJELA VELIKO SLAVLJE U SRCU GRADA
Današnju pobjedu Hrvatske nad Ganom i plasman u nokaut fazu Svjetskog prvenstva u Puli su gromoglasno proslavili brojni navijači okupljeni na Forumu.
Srce grada bilo je ispunjeno crveno-bijelim obilježjima, pjesmom, navijanjem i velikim emocijama. Svaki napad Vatrenih pratio se s posebnim uzbuđenjem, a nakon posljednjeg sučevog zvižduka

Forum je eksplodirao od veselja.

Pogodci Petra Sučića i Nikole Vlašića donijeli su Hrvatskoj pobjedu 2:1 protiv Gane, drugo mjesto u skupini L iza Engleske i nastavak natjecanja na Svjetskom prvenstvu.
Pula je još jednom pokazala koliko živi uz hrvatsku reprezentaciju. Večer na Forumu završila je pjesmom, slavljem i vjerom da Vatreni mogu još daleko.




(REX/Elvis Malagić)