Pula 1981 startala porazom na turniru u Murskom Središću

MEĐIMURJE : PULA 1981 87:79 Umorni od puta pa direktno na parket razlog je slabom prvom poluvremenu Puljana protiv ekipe Međimurja iz Čakovca pobjednika A2 lige sjever za prošlu godinu. Zbog pripremnog razdoblja trener Tomić(mjenja zauzetog Milekića)je dao svima priliku i nije jurio rezultat, ali igrači su mu uzvratili dobrim drugim poluvremenu kada su u trećoj četvrtini na krilima Vinka i Sijamhodžića prvo smanjili rezultat, da bi ulaskom Matoševića u četvrtoj došli do 72:67, ali kada je trebalo napraviti korak naprijed lopta bi uglavnom iscurila iz koša. Kod Puljana je najefikasniji bio Sijamhodžić sa 20 koševa, pratio ga je Perdija sa 16 koševa, dok su dobre role imali Vinko i Grašo sa 8 i Matošević sa 7 koševa.Danas pulska momčad igra sa domaćinom Rudarom Cimper u 18 sati, a jutro je momčad provela na termalnim bazenima Sv.Martina na Muri.U nedjelju su susreti za plasman i vjerojatno u povratku utakmica u Zagrebu sa juniorima Zagreba. MEĐIMURJE : PULA 1981 87:79 (28:14,24:14,14:23,21:28) PULA 1981:SIJAMHODŽIĆ 20,PERDIJA 16,GRAŠO 8,VINKO 8,MATOŠEVIĆ 7,KAIČ 3,GLIGOROVIĆ 4,PAVLOVIĆ 2,ŠKORO,RADUNIĆ 6,LICUL.VD