TIJEKOM NASTUPA PLANULO STABLO
U organizaciji KUD-a Mate Balota iz Raklja, DVD Općine Marčana i Turističke zajednice Općine Marčana u srijedu 3. kolovoza u uvali Luka u Raklju održao se koncert Klape Rišpet – Usidri se za Rišpet. Tijekom koncerta u jednom trenutku planulo je stablo. Posjetitelji su ostali neugodno iznenađeni, međutim brzom intervencijom vatrogasaca vatra je ugašena u dvadesetak minuta.
Ovo je još jedno upozorenje da uvijek trebamo biti oprezni kod boravka u prirodi, kako se zbog nepažnje ne bi prouzročila tragedija. (REX/snimka: čitatelj Stefano Šišović)
Pogledajte trenutak kada je buknuo požar na koncertu Klape Rišpet! [url=https://www.regionalexpress.hr/site/more/pozhar-na-koncertu-klape-rishpet-video]https://www.regionalexpress.hr/site/more/pozhar-na-koncertu-klape-rishpet-video[/url]
Objavljuje Regional Express u Srijeda, 3. kolovoza 2022.