Porečanke zapele u četvrtfinalu Kupa Hrvatske u Osijeku

Porečanke zapele u četvrtfinalu Kupa Hrvatske u Osijeku-63017

POREČANKE NA SLAVONSKOJ TURNEJI
Osijek - Poreč 3:1

Slavonska turneja na kojoj se kup pobjedom i osvajanjem ligaških bodova trebalo pokazati da su Porečanke na domaćim terenima nedodirljive, gorki zastoj doživjela je već u Osijeku gdje je istoimeni prvoligaš s 3 : 1 pobijedio Poreč u prvom susretu četvrt - završnice Kupa Hrvatske. Nakon što su gošće prvi set riješile s 19 : 25 Ozljeda gostujuće kapetanice Vanesse Pahović u drugom setu pokazala je Osječankama kako do pobjede. Dok su gošće padale u igri, s druge strane mreže nizale su se akcije za poene koje su donosile i set. Završilo je 25:20, 25:19 i 25:23. Žele li Porečanke dalje u uzvratu moraju juriti čistu 3 : 0 pobjedu. Bude li indentičnih 3 : 1 igrat će se rulet zlatnog seta. Prije toga prvakinje Hrvatske  u subotu će i put Vinkovaca gdje od 19 sati za prvoligaške bodove igraju susret 5. kola protiv Vibrobetona.