Poraz uz novi ‘‘pečat’’ Burila

LOKOMOTIVA : ISTRA 1961  2:1
Odličan početak Istre 1961 i golman Šarlija ruši Križmana za penal u 6 minuti, kojeg Radonjić pretvara u gol. Puljani su stalno prijetili preko trojca Jo, Radonjić i Križman, ali do kraja poluvremena nisu uspjeli više ugurati loptu u mrežu. U 39. minuti nakon prodora Radonjića zamalo poentira Franjić, ali je golman Lokosa uspio obraniti. Lokomotiva je bolje krenula u drugi dio i to je rezultiralo golom Budimira nakon slabašne intervencije obrane zeleno - žutih. Nakon pritiska Lokosa Istra 1961 se malo pribrala, da bi u 71. minuti Budimir pao u šesnaestercu i Burilo je jedva dočekao da svira penal za domaćina, što je nanovo izludilo Igora Pamića koji je dobio crveni karton, a minut kasnije drugi žuti dobio je i Križman. I vrijeme je da se konačno Istra 1961 i Burilo rastanu, jer očito ne mogu zajedno.

Lokomotiva : Istra 1961  2:1 ( 0:1 ) Strijelci : 0:1 Radonjić (6-11m), 1:1 Budimir (52), 2:1 Trebotić (71-11m),

Lokomotiva : Šarlija, Musa (od 46' Peko), Mesarić, Puljić, Budimir, Bručić, Chago, Šitum (od 46' Pjaca), Gorupec, Šovšić, Trebotić

Istra 1961 : Prskalo, Obšivač, Čagalj, Graf, Woon, Blagojević, Batarelo, Franjić, Jo, Križman, Radonjić (od 60' Babić).