Poraz Stoje u kupu

KK STOJA-KK PUNTAMIKA 72:75 (24:18, 17:17, 17:24, 14:16)
Košarkaši Stoje nisu uspjeli pobijediti Puntamiku Sonic na domaćem parketu u Kup Hrvatske u košarci. .Iako je izgledalo nakon prvog poluvremena da Stoja ima snage da prođe Sonic Puntamiku, u zadnjoj četvrtini gosti su imali više znanja i ipak su se plasirali u slijedeći krug Kupa Krešimir Čosić.Više stvari je kumovalo porazu, a to je povreda Percana početkom četvrte četvrtine, peti prekršaj Pušića 4 minute prije kraja, ali i neshvatljivoda slično kao i protiv Pule 1981 kada se lomi rezultat najbolji Stojaš Belina sjedi na klupi. U 32 minuti Stoja je imala vodstvo od 64:59 i razigranog Belinu, ali samo minut kasnije kod 64:63 Belina sjeda na klupu i tamo se odmara slijedećih 3 i po minute dok gosti okreću rezultat i vode 65:71 i do kraja sva nastojanja Stoje za preokretom nisu urodila plodom. U domaćim redovima najefikasniji je bio Gregor Belina s 20 postignutih koševa. KK Stoja : KK Sonik-Puntamika 72:75 (24:18; 17:17; 17:24; 14:16) KK Stoja:Gržinić N. 8, Đugum, Mezulić (cap) 6, Dasko, Percan 12, Belina 20, Vurušić, Gržinić F. 1, Banko, Ceranja 14, Elbl, Pušić 11; za tri (5): Percan 1, Belina 4; trener Valentinčič KK Sonik-Puntamika:Tuta 3, Anđelić 4, Tvaljić, Gligora 17, Bulić 10, Marin, Petani 23, Dražović 14, Jošić, Marčev 2, Zagorac 2; za tri (5): Tuta 1, Gligora 1, Petani 3; trener Plantak. (VD/SAFET OMEROVIĆ BASSO)