Otvoreno prvenstvo Hrvatske u kickboxingu

LAVU 11 MEDALJA I DVA PEHARA
U subotu, 12.12.2009. godine, u Pakracu je održano Otvoreno prvenstvo Hrvatske u kickboxingu « CROATIA OPEN 2009 », na kojemu je sudjelovao 732 natjecatelja iz 6 europskih zemalja. Među njima je vrlo uspješno nastupilo i trinaest natjecatelja iz pulskog i medulinskog kickboxing kluba Lav osvojivši jedanaest medalja i dva pehara. Osvojene su dvije zlatne, četiri srebrne i pet brončanih medalja. Rezultati natjecatelja pulskog kickboxing kluba „Lav“ su slijedeći: Prva mjesta su osvojili stariji kadeti Neven Gerenčir i Maja Britvić u borbama light contacta.  Druga mjesta su u semi contact borbama osvojili stariji kadeti Neven Gerenčir i Maja Britvić te junior Sven Gerenčir, a u borbama light contacta starija kadetkinja Ramon Tumbas.  Treća mjesta su u borbama semi contacta osvojili senior Dean Hodžić i starija kadetkinja Ramon Tumbas. Junior Sven Gerenčir je nastupom u borbama light contacta isto tako osvojio treće mjesto.  Rezultati natjecatelja medulinskog kickboxing kluba „Lav“ su slijedeći: Doris Vitasović je nastupila u borbama semi contacta, a Diana Tanushaj u borbama light contacta. Obje natjecateljice su nastupile u kategoriji starijih kadetkinja i osvojile treća mjesta. Bez medalje su ostali Emily Vitasović, Jennifer Martinčić, Fanika Hlubocki, Barbara Brkljača, Arnes Pervić i Dominik Fontana koji su uglavnom zaustavljeni u borbama za medalju. (REX)