Osam natjecatelja iz Istre postigli zapažene rezultate

DRŽAVNO KICKBOXING PRVENSTVO U SEMI CONTACTU
U nedjelju, 09.03.2008. u Pakracu je održano kickboxing prvenstvo Hrvatske u semi contactu za starije kadete i light contactu za juniore na kojemu je prijavljeno 185, a nastupilo 177 natjecatelja iz 26 klubova Hrvatske od ?ega 25 natjecatelja iz 7 klubova Istarske županije. Istarski županiju je u disciplini semi contact predstavljalo 8 natjecatelja kickboxing klubova „Futura“ i „Lav“ iz Pule, „Lav“ iz Medulina i „Prime“ iz Pore?a. U kategoriji starijih kadeta do 63 kg, Edvin Gromila iz pulske „Future“ je osvojio prvo mjesto i titulu prvaka države. U kategoriji starijih kadetkinja preko 65 kg, Jelena Stijepi? iz pulskog „Lava“ je osvojila drugo mjesto i titulu viceprvakinje države dok je u istoj kategoriji ?lanica pulskog „Lava“ Maja Britvi? osvojila tre?e mjesto. Drugo mjesto i titulu viceprvakinje države osvojila je i ?lanica pore?ke „Prime“ Martina ?eki? u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg. U disciplini light contact, Istarsku županiju je predstavljalo 17 natjecatelja iz kickboxing klubova „Budokai“ Rovinj, „Futura“ Pula, „Planet sport“ Pula, „Prime“ Pore? i „Trojan Istra“ Pula. Titule juniorskih državnih prvaka u light contactu su osvojili Bojan Miškovi? iz rovinjskog „Budokai“ kluba u kategoriji do 84 kg, Ervin Karaman iz pulskog „Planet sporta“ u kategoriji do 57 kg, Dominik Šulc iz pulskog „Trojan Istra“ u kategoriji do 63 kg, Martina ?eki? u kategoriji do 60 kg i Atina Pan?elat u kategoriji do 65 kg, obje iz pore?ke „Prime“. Juniorski viceprvaci države u light contactu postali su Teo Mikeli? u kategoriji do 69 kg i Ivan Bili? u kategoriji do 74 kg, oba iz pulskog „Trojan Istra“ zatim Elena Zinai? u kategoriji do 60 kg iz pulskog „Planet sporta“ i Marija Mihovilovi? u kategoriji do 65 kg iz pulske „Future“.Tre?a mjesta na juniorskom državnom prvenstvu u light contactu osvojili su Ljubica Eldi? u kategoriji do 65 kg, Ervina Karaman do 55 kg i Saša Ljubojevi? do 69 kg, svi iz pulskog „Planet sporta“ zatim Mateo Krep?i? u kategoriji do 84 kg, Toni Mikeli? do 89 kg i Ivana Bili? do 55 kg, svi iz pulskog „Trojan Istra“ te Dean Tustonja u kategoriji do 69 kg iz pulske „Future“. (IP)