Odbojkašice Verude nadigrale Fažanu

OK VERUDA-OK FAŽANA 3:0 ( 25:10, 25:11, 25:10)
U odličnoj atmosferi pred oko stotinjak gledatelja u Patinaggiu odbojkašice Verude zasluženo su pobijedile vršnjakinje iz Fažane s 3:0 u setovima. Trener domaćih odbojkašica Robert Dorić može biti zadovoljan igrom svojih mladih odbojkašica a osim suverene dominacije na terenu odbojkašice Verude su za znatno jačom klupom poigravale s brojčano i tehnički slabijim gošćama. Već u prvom setu bilo je jasno na čiju će stranu pobjeda pa je tako taj set i bio ogledni za sve do samog kraja. Prvi set dobile su odbojkašice Verude sa 25:10, u drugom su gošče upisale samo jedan poen više pa je set završen 25:11, dok je treći okončan kao i prvi sa 25:10. Za svaku pohvalu je atmosfera koja je vladala na utakmici iako je zbog susreta OTP banka: Osijek suret kasnio nekih pola sata. (NM)