Od kad su je svi otpisali, druga momčad Istre 1961 pobjeđuje-VIDEO

Od kad su je svi otpisali, druga momčad Istre 1961 pobjeđuje-VIDEO-53396

ISTRA 1961 II : RIJEKA II 2:1
Druga momčad Istre odigrala je u ponedjeljak na Verudi sjajnu utakmicu protiv druge momčadi Rijeke. U vrlo sadržajnoj i zanimljivoj utakmici upisali su vrijednu i nadasve zasluženu pobjedu.

Rijeka je povela u petoj minuti pogotkom Kokorovića nakon kontre, ali su unatoč rezultatskom minusu, Zeleno-žuti aktivno tražili izjednačenje. U 55' minuti utakmica je mogla biti prelomljena, jer sudac dosuđuje jedanaesterac za Riječane, ali Dreven je obranio udarac Dangubića. Imali su igrači Željka Belanića više dobrih prilika, a do izjednačenja su stigli u 79. pogotkom Repića. Zeleno-žuti su nastavili s pritiskom i zasluženo preokrenuli u 86. minuti pogotkom Hadžića. S druge strane su i Riječani imali nekoliko odličnih prilika, uz već spomenuti jedanaesterac, koje je odlični Dreven uspio obraniti.

Istra 1961 II : Rijeka II  2:1 (0:1) Striejlci: 0:1 Kokorović (5), 1:1 Repić (79), 2:1 Hadžić (85).

Istra 1961 II: Dreven, Pajčić (od 83' Janjušević), Hadžić, Mihaljević, Škiljan (od 46' Oslonovsky), Desnica, Marinčić, Galić, Jordan, Repić, Mioč (od 90' Milić).
Rijeka II: Nwolokor, Bertoša, Dangubić, Budicin, Lima, Diyoke, Scaglia, Ayaji (od 67' Mršić), Aliyu, Špikić, Kokorović (od 28' Filipović). Rex/foto: Safet Omerović Basso/Marko Zubonja