Obitelj Kotiga na svom je imanju ugostila chefa Dhruva Bakera

Obitelj Kotiga na svom je imanju ugostila chefa Dhruva Bakera-68016

BRITANSKI MASTERCHEF WINNER 2010. SNIMIO TV SHOW U MOTOVUNU
Kvaliteta istarskih eno gastronomskih proizvoda iz dana u dan dobiva nova priznanja. Osim što u Istri borave top svjetski blogeri i putopisni novinari i televizijske ekipe, gotovo svakodnevno imamo prilike svjedočiti interesu za turističku i drugu ponudu koju Istra nudi.

Najnovija priča o vrijednim ljudima koji žive, rade, proizvode Istru, dolazi iz Motovuna, Grada Velog Jože. Obitelj Mirjane i Mira Kotiga, na svom je imanju Miro tartufi ovih dana igostila britansku televizijsku ekipu.  Bilo je radno i zabavno, jer slavni je britanski Masterchef winer 2010 -Dhruv Baker degustirao  njihove tartufe i proizvode sa tartufima te snimio emisiju za ovo zahtjevno i bogato tržište.

Mirjana veli da su kuhali, snimali emisiju ....i uživali u okusima i mirisima Istre. Sjajno ljudi! Možemo biti ponosni na ove proizvođače i kvalitetu usluge koju nude svojim gostima koji im se neprestano vraćaju.

Dođite i Vi u Motovun  i kušajte najljepši gradić u samom srcu Istre; dobro došli! Čestitke obitelji! (REX)