Medulinski plivači odlični na Regionalnom prvenstvu

NASTUPILO ŠEST PLIVAČA MEDULINSKOG KLUBA VAL
U subotu 28. lipnja na 50 metarskom bazenu Kantrida održano je Regionalno prvenstvo za mlađe kadete i početnike na kojemu je uspješno nastupilo i šestero plivača medulinskog kluba Val.

Mlađa kadetkinja Dora Schneider ('04) izborila je odlično 7. mjesto u disciplini 50m prsno te dva 10. mjesta (100P, 50SL), 11. (50D), 13. (100SL) i 14. (50L)

Mlađi kadet Mark Miota ('03) izvrsne plasmane ostvario je u disciplinama: 50L – 6. mjesto, 50SL i 200 MJ – 7. mjesto,  100L – 8. mjesto, 50D – 12. mjesto i 100SL – 13. mjesto.

U kategoriji početnica nastupile su Zara Buždon ('06), Andrea Privrat ('05), Ivona Brščić ('05) i Lara Miota ('05) koje su u štafeti 4x50m slobodno osvojile brončanu medalju te opravdale naslov županijskih prvakinja.

Još jedna bronca u kategoriji početnica otišla je u ruke medulinskih plivačica – u disciplini 50D odlično je plivala Ivona Brščić osvojivši 3. mjesto. U disciplini 50L Brščić je osvojila zapaženo 5. mjesto dok je 11. i 12. poziciju zauzela u disciplinama 50SL i 50P.

Lara Miota zauzela je 7. poziciju na 50D, 9. na 50L te je bila 16. na 50SL i 50P.

Zara Buždon dvaput se plasirala se 17. poziciju (50L i 50P), a jedanput na 20. (50SL) dok je Andrea Privrat osvojila 18. mjesto u disciplini 50L te bila 24. na 50P i 29. na 50SL.

I ovim su nastupom mladi medulinski plivači potvrdili kvalitetu škole plivanja PK Val te se pozivaju sva zainteresirana djeca da krenu njihovim stopama i upišu se u Ljetnu školu plivanja koja će se i ove godine održavati u AC Medulin (Uvala Markovi brigi).