Mandi Papac srebrna medalja u Trbovlju

VIROZA POKOSILA «LAVOVE»
U subotu ( 15.12.2007.) u Trbovlju u Sloveniji održan je 35. me?unarodni karate turnir „TRBOVLJE 2007.“, najstariji turnir u ovom dijelu Europe na kojemu je sudjelovalo nešto više od 700 natjecatelja iz 70 klubova 12 europskih država.Me?u njima je nastupilo i ?etvero natjecatelja karate kluba „LAV“ iz Pule i iz Medulina.Najuspješnija je bila medulinka Manda Papac koja je u kategoriji u?enica do 45 kg osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju tijesno izgubivši finalnu borbu od predstavnice Makedonije. U kategoriji u?enica preko 50 kg, Jelena Stijepi? i Aleksa Stani?i? su zaustavljene odmah u prvim borbama još u šesnaestini finala, dok je Aleksia Stani?i? u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 54 kg izgubila borbu u osmini finala.Jedna je ekipa iz karate kluba „LAV“ bila prijavljena i za nastup istog dana na karate turniru u Karlovcu no zbog prehlade i viroze, nastup je otkazan.Ukoliko zdravstveno stanje dozvoli, natjecatelji karate kluba „LAV“ ?e slijede?eg vikenda nastupiti na boži?nom kupu u Zagrebu i time zaklju?iti ovu natjecateljsku godinu. (IP)