Ljudi moji, jel to moguće-FOTO

SPLIT : ISTRA 1961 2:1 FOTO BY RENATO PEZZI
U zadnoj sekundi utakmice Split je dobio Istru 1961 i moramo reći ovo više nije normalno i sada je stvarno vrijeme za jednu grupnu psihološku terapiju svih igrača, jer Puljani postaju klub sa najviše primljenih ključnih golova u zadnjoj minuti vjerojatno u cijeloj Europi.Bez velikih uzbuđenja bilo je u prvom poluvremenu ove tvrde utakmice. Spličani su bili neznatno opasniji, ali pokušaji preko Vojnovića i Rebića nisu bili ozbiljnija pretnja Puljanima.Istra 1961 je zaprijetila tek u zadnjoj minuti poluvremena kada prijete prvo Bačelić-Grgić, a onda i Aganović.Drugo poluvrijeme je bilo puno zanimljivije a pali su i golovi.Split je pritiskao i u 68.minuti Belle ih je doveo u vodstvo nakon što je deset minuta prije ušao u igru.U 78. minuti Belle je sam pred Radoševićem ali prebacuje i njega i gol.Istra 1961 je polako prebacivala igru u polje Splita i to im se posrečilo golom Rocea.Ali onda slijedi Istrina ''zadnja'' minuta kada nakon kornera Radeljić donosi pobjedu Splitu. SPLIT : ISTRA 1961 2:1 ( 0:0 )STRIJELCI💯0 BELLE(68),1:1 ROCE(86),2:1 RADELJIĆ (90) SPLIT : VUKOVIĆ,MARČIĆ,RADELJIĆ,KRIŽANAC,HRGOVIĆ,PARACKI,VITAIĆ(OD 13.KVESIĆ(OD 88.OBILINOVIĆ)),RADOTIĆ, REBIĆ, BARABAN(OD 58.BELLE),VOJNOVIĆ ISTRA 1961 : RADOŠEVIĆ,SUŠIĆ,BUDICIN,BLAGOJEVIĆ,MILIĆ,ANĐELKOVIĆ,PAMIĆ(OD 75.PRELČEC),AGANOVIĆ(OD 80.HAVOJIĆ),BAČELIĆ-GRGIĆ(OD 53.JUGOVIĆ),ROCE, KRIŽMAN