Na tom je turniru sudjelovalo 478 natjecatelja iz 47 klubova Hrvatske i Bosne..."/>

Lavovi uspješni na „Kupu Grada Zadra”

OSVOJILI DVA SREBRA I JEDNU BRONCU
Troje natjecatelja karate kluba „Lav" iz Pule je u subotu, 27. listopada  uspješno  nastupilo u Sukošanu na 3. međunarodnom karate turniru „Kup grada Zadra 2012".
Na tom je turniru sudjelovalo 478 natjecatelja iz 47 klubova Hrvatske i Bosne i Hercegovine.
Lavovi su osvojili  tri medalje i to dvije srebrne i jednu brončanu.
Loren Domba je bio najuspješniji i osvojio dvije medalje.
U kategoriji mlađih učenika (7,8 i 9 god.) do 30 kg osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju dok je nastupom u kategoriji učenika (10,11 god.) do 30 kg osvojio treće mjesto i brončanu medalju.
Oskar Marić je nastupio u kategoriji mlađih učenika (7,8 i 9 god.) do 38 kg gdje je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.
Ana Alaber je nastupila u kategoriji juniorki (16,17 god.) do 53 kg gdje je izgubila repasažnu borbu za treće mjesto.