Laura Božić na prvenstvu Hrvatske

Laura Božić na prvenstvu Hrvatske-57343

U SUBOTU, 18. TRAVNJA
U Zagrebu je krajem ožujka održan turnir prijateljstva Leda cup  gdje su se natjecale ritmičarke iz  sedam okolnih država. Iz Porečkog kluba su nastupile takmičarke mlađih dobnih skupina. Najmlađa Petra Belević nastupila je u vježbi bez rekvizita i zauzela 10. mjesto, dok je Isabella Garić također u vježbi bez rekvizta zauzela 11. mjesto. Godinu starija  Eva Leona Komšić osvojila je 7. mjesto u vježbi sa obručem, dok je Katarina Garić u vježbi sa vijačom također osvojila 7. mjesto. Kadetkinja Eva Fiškuš je radi povrede noge nastupila samo sa dvije vježbe od ukupno četiri te osvojla 8. mjesto u vježbi sa obručem, te 9. u vježbi sa vijačom.

Proteklog  vikenda, za Uskrs  naša seniorka Laura Božić otputovala je u Bukurešt  na svjetski kup - Irina Deleano cup gdje se natjecala sa četiri rekvizita (obruč, lopta, čunjevi i traka), te sa loptom osvojila 13. mjesto i dobila najvišu ocjenu u svojoj natjecateljskoj karijeri.

Laura se u subotu 18. travnja  natječe  na 24. Višebojskom prvenstvu Hrvatske u ritmičkoj gimnastici   koje će se održati u Poreču u dvorani Žatika. (rex/Foto: Thierolf, brno)