Kraljevica torpedirala KK Pulu 1981

KK PULA 1981 - KK KRALJEVICA 90:105
Košarkaši Kraljevice nadigrali su u svim elementima igre domaće košarkaše Pule 1981. Nakon prve četvrtine prednost gostiju iznosila je pet koševa razlike 17:22, a prednost je u drugoj četvrtini povećana za pola koša pa se na poluvrijeme otišlo s šest koševa minusa. Druga četvrtina završena je prednošću košarkaša Kraljevice od 23:24. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 40:46 što je domaćim košarkašima budilo nadu da bi u nastavku mogli preokrenuti utakmicu. No u trećoj četvrtini došlo je do potpunog potopa pulskog broda pa su raspucani gosti došli do nedostižne prednosti od 23 koša razlike. Rezultat treće četvrtine bio je 17:34. Posljednju četvrtinu domaći su košarkaši dobili 33:25 no  to je bilo dovoljno tek za nešto podnošljiviji poraz. Gosti i Kraljevice odnijeli su kući bodove s visokom pobjedom od 15 košava prednosti. (REX/M.Angelini)