Kordiš i Lovre Bulešić za pobjedu Stoje na Lošinju

Kordiš i Lovre Bulešić za pobjedu Stoje na Lošinju-53554

JADRANKA : STOJA 74:92
Na „vrućem“ terenu u Malom Lošinju košarkaši Stoje ostvarili su novu pobjedu u 6. Kolu A2 Lige Zapad. Pred 150 gledatelja u Dvorani Bočac nanijeli su prvi domaći poraz ekipi Jadranke rezultatom 92:74. Nakon izjednačenog prvog poluvremena u trećoj četvrtini Stoja radi dvoznamenkastu prednost koju sigurno čuva do kraja.

Sjajnu utakmicu odigrali su Sandro Kordiš sa ubačenih 35 koševa i 17-godišnji Lovro Bulešić koji je u pobjedu Stoje „ugradio“ 21 koš. Najučinkovitiji kod domaćina bio je Kovačević sa 17 koševa. U narednom kolu u Dvoranu Stoja dolazi KK Škrljevo najveći favorit za osvajanje A-2 Lige Zapad.

JADRANKA – STOJA  74:92  (21:24, 23:24, 16:28, 14:16)

JADRANKA: Sučić 3(1), Stojnić 4, Lehocki, Mužić 2, Ivanišević, Tariba 15, Barkijević, Kremenović 8, Topić 9, Kovačević 17, Žeželj 16, Kušeta. Trener: Ivan Žeželj.

STOJA: Antolović 3, Bulešić 21, Mezulić 12, Dasko 10, Ivanković 9, Kordiš 35, Tumpić 2, Đugum, Drobnjak, Pajković, Valić. Trener: Vladimir Korošec. Rex