KK Pula 1981 kadetski prvak Istre

NAJBOLJI IGRAČ LIGE - PETAR GRAŠO
Finale prvenstva Istre za kadete, nakon juniorske ekipe , KK Pula 1981 ima i kadetskog prvaka Istre.
Prepoznatljiv je to rad u mlađedobnim selekcijama košarkaškog kluba Pula 1981 koji drugu godinu za redom slavi kao pobjednik u dvije najatraktivnije kategorije, juniori i kadeti. Za razliku od finala juniora u kojem je protivnik bila ekipa KK Rovinja u nedjeljnom finalu kadeti KK Pula 1981 za protivnika su imali gradskog rivala KK Stoju. Utakmica, pred velikim brojem gledatelja, je bila napeta i neizvjesna do kraja. U prvoj četvrtini gosti odlično otvaraju utakmicu ali domaćin uspjeva anulirati vodstvo preko Kajfeša i Radunića. U drugoj četvrtini kadeti Pule 1981 imaju prednost od 9 koševa. Nastavak susreta donosi promjenu igre gostiju koji tu dionicu završavaju u svoju korist 22:9 ponajviše zahvaljujući Kovačeviću i Koljaninu. Zadnja četvrtina pripada košarkašima Pule 1981 koji su napravili 20:10 u svoju korist ponajviše zahvaljujući Petru Graši koji je preuzeo igru u svoje ruke i sa četri trice donio naslov i ove godine .
Najbolji igrač lige proglašen je Petar Grašo koji je i ovoj utakmici postigao 29 koševa i čak 6 trica.
Finale županije Istarske za kadete u košarci pred mnogobrojnim gledateljima odlično je organizirao KK Pula 1981.
Pula, 13.05. 2012., dvorana Pattinaggio, gledatelja 200
Suci: Hadžić i Đuraki (oba Pula)
Pula 1981: Radunić (cap) 7, Mohorović, Rovis, Vujić 9, Antić, Refka 10, Racan, Hinić, Grašo 29 (6x3), Kajfeš 9 (1x3), Travica, Adrović 2 - Trener Božić
Stoja: Kovačević 20, Antolović, Terlević 6 (2x3), Žunić 9 (1x3), Valić, Pajković, Koljanin (cap) 11, Orbović 2, Gerić, Nadarević 12 (1x3)- Trener Kauzlarić. (REX)