JVP Labin emotivno ispratila Vesnu Bošković u mirovinu

JVP Labin emotivno ispratila Vesnu Bošković u mirovinu-156933

DUGOGODIŠNJI PREDANI RAD U JVP LABIN
U petak, 28. studenoga 2025. godine, Javna vatrogasna postrojba Labin obilježila je poseban i emotivan trenutak – odlazak gospođe Vesne Bošković u zasluženu mirovinu. Gospođa Vesna bila je dio JVP Labin impresivnih 43 godine, radeći u računovodstvu i predano brinući da svi financijski i administrativni procesi budu uredni, točni i pouzdani. Svojim znanjem, odgovornošću i predanošću godinama je održavala sve aspekte financijskog poslovanja, predstavljajući neprocjenjivu podršku cijelom kolektivu.

Proslavi su, uz sadašnje djelatnike JVP Labin, prisustvovali i umirovljeni vatrogasci koji su željeli uveličati ovaj značajan trenutak i osobno zahvaliti gospođi Vesni na dugogodišnjoj suradnji. Iako je u mirovinu otišla prije dva mjeseca, ova je svečana prilika bila još jedna prilika za izražavanje zahvalnosti i poštovanja prema njezinom iznimnom doprinosu.

Javna vatrogasna postrojba Labin zahvaljuje gospođi Vesni Bošković na svemu što je učinila za postrojbu te joj želi dugu, mirnu i ispunjenu mirovinu, ispunjenu zdravljem i mnogim lijepim trenucima.

(H.R./foto: JVP Labin)