Judo klub Pulafit uspješan na prvenstvu Hrvatske

JEDNA ZLATNA MEDALJA I JEDNA SREBRNA ZA PULEŽANKE
Dana 09. velja?e 2008.g. održano prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje u Osijeku u organizaciji Judo kluba Mladost Osijek  na prvenstvu  je u?estvovalo oko 215  natjecatelja iz 37 klubova ,a judo klub PULAFIT je nastupio sa deset natjecatelja , šest kadetkinja i ?etiri kadeta .U vrlo jakoj konkurenciji na prvenstvu države naši natjecatelji su postigli odli?ne rezultate:
Najvredniji rezultat ostvarila je Robin Kosteši? koja je osvojila prvo mjesto i Blaženka MazzantiI koja je osvojila tre?e mjesto dok su  Astrid ?udi?, Sabine Avdovi?, Antonela Vukojevi? i Juraj Popovi? izgubili su u borbi za tre?e mjesto i osvojili peto mjesto.
U kategoriji do 40 kg  Robin Kosteši? ( osvojila je 1. mjesto) Robin je u prvom kolu pobijedila Mariju Vukovi? iz jk Student-Split, da bi u finalu efektnim bacanjem pobijedila Martinu Josipovi? iz jk Pujanki i osvojila prvo mjesto.
U kategoriji do 48 kg Nika Piljan  - bez plasmana , Nika je u prvoj borbi izgubila od Nikoline Petrov iz Splita, kako je kasnije Nikolina izgubila Nika nije imala pravo na popravne borbe i ostala je bez plasmana.
U u kategoriji do 52 kg  Antonela Vukojevi? ( osvojila 5.mjesto  ) Antonela  je u prvom kolu izgubila od Spli?anke Ane Kokeze, nakon toga je u popravnim borbama nanizala tri pobjede protiv Kristine Dragušica iz Osijeka, Ane Martinovi? iz Dubrovnika i  Alenke Sari? iz Konavla u direktonoj borbi za tre?e mjesto izgubila je od  Marine Krak iz Splita te na kraju zauzela peto mjesto.
U kategoriji do  57 kg  Sabine Avdovi? ( osvojila 5. mjesto ) Sabine je u prvom kolu pobijedila Iris Pioni? iz Dubrovnika zatim je pobijedila Mirnu Savi? iz Zagreba, u polufinalnoj borbi izgubila od  Ivone Lozan?i? iz Pujanki, te u borbi za tre?e mjesto izgubila od Petre Rilovi? iz Konavla te kao i njena klupska kolegica zauzela peto mjesto.
U kategoriji + 70 kg nastupili smo sa dvije kadetkinje i to Blaženka Mazzanti ( osvojila 3. mjesto ) i Astrid ?udi? ( osvojila 5. mjesto) Blaženka je u prvom me?u imala za protivnicu Tajanu Kelekovi? iz Osijeka ( prošlogodišnju prvakinju) od koje je izgubila zahvatom držanja u parteru, njena klupska kolegica Astrid ?udi? je u prvom kolu pobijedila efektno pobijedila Tamaru Horvat iz Osijeka, nakon ove pobjede za ulazak u finale imala je za protivnicu Ivanu Šutalo iz Dubrovnika od koje je izgubila, kako je u popravnim borbama Blaženka pobijedila Sanelu Muminovi? iz Splita u direktnoj borbi za tre?e mjesto sastale su se Blaženka Mazzanti i Astrid ?udi? u borbi je Blaženka bila uspješnija i pobijedila Astrid te zauzela tre?e mjesto dok se Astrid morala zadovoljiti sa petim mjestom.
U uzrastu kadeta  najbolji rezultat je postigao JURAJ POPOVI?  (osvojio 5. mjesto) koji je sa tri pobjede i dva poraz u kategorji do 60 kg zauzeo peto mjesto ,Juraj je do polufinala pobijedio Deni Vukovi?a iz Osijeka, Ivu Vranjkovi?a iz Dubrovnika, te Antona Žužula iz Solina u polufinalu je izgubio od Marka Perkovi?a iz Zagreba te u direktnoj borbi za tre?e mjesto izgubio od Igora Tihi iz Velike Gorice te na kraju zauzeo peto mjesto,  u istoj kategoriji njegov klupski kolega Alen ?oban sa jednim porazom ostao bez plasmana.
U kategoriji do 66 kg nastupio je Dino Hadžiefendi?  ( bez plasmana )  sa jednim porazom i bez prava na popravne borbe ostao bez plasmana  isto kao i njegov klupski kolega Toni Vitasovi? u kategoriji do 73 kg koji je tako?er doživio jedan poraz i bez prava na popravne borbe ostao bez plasmana.