Istra 1961 junački s desetoricom uzela bod Slaven Belupu

SLAVEN BELUPO-ISTRA 1961 2:2 (2:1)
Iako su nogometaši od 40. sekunde igrali s igračem manje iz Koprivnice se igrači trenera Pamića vračaju sa zasluženim bodom. Domaćini su prvo poluvrijeme odigrali u jakom ritmu stvarajući prilike pa su osim golova Grgića u i Mujanovića u dva navrata pogodili i gredu. Sandi Križman je nakon jedanaesterca koji je napravljen nad njim U 34. minuti postigao svoj osmi gol u ovoj sezoni pa se na odmor otišlo s minimalnih 2:1. U nastavku utakmice umjesto Ottochiana u igru je ušao Anđelković i igra Istre 1961 je dobila na brzini.Uz pomoć vjetra koji je bi saveznik gostima nakon jednog kornera kojeg je izveo Rivić u 84. minuti najspretniji je bio Tomislav Havojić i bod zasluženo odlazi u Pulu. Zanimljivo je da ekipa Slaven Belupa u nastavku utakmice nije uputila niti jedan udarac u okvir gola danas odličnog Prskala. (REX)