Futsal Pula Stanoinvest izgubila u osmini finala Kupa Hrvatske

Futsal Pula Stanoinvest izgubila u osmini finala Kupa Hrvatske-122626

MNK FUTSAL PULA STANOINVEST - MNK OLMISSUM 2:6 (1:4)
Futsal Pula je jučer doživjela prvi domaći poraz ali ne u prvenstvu već u Kupu Hrvatske, bolji od njih bio je branitelj naslova MNK Olmissum iz Omiša, trenutno vodeća momčad prvenstva.

Iako su Puljani poveli golom Bilića poprilično su loše ušli u utakmicu i brzo su bili u rezultatskome minusu te se na poluvrijeme otišlo s tri gola zaostatka.

Puno bolje drugo poluvrijeme nagradilo ih je lijepim golom Mataje ali snage za povratak ipak nisu imali. Nekoliko dobrih prilika sa golmanom igračem gosti su zaustavili ispred svoje gol linije, te je jednu takvu Porstuzin iskoristio za konačni rezultat.

MNK FUTSAL PULA STANOINVEST - MNK OLMISSUM 2:6 (1:4), Strijelci: 1:0 Bilić, 1:1 Hrstić, 1:2 Jurlina, 1:3 Pavić, 1:4 Marić, 2:4 Mataja, 2:5 Postružin, 2:6 Postružin.

Futsal Pula: Luketin (V), Grbić, Mataja, Šulentić, Stojković, Jamičić (V), Moravac, Urošević, Hrgota, Galešić, Lolić, Bilić, Vukmir, Vuzem.

Olmissum: Bilandžić, Kustura, Pavić, Postružin, Juretić, Čizmić (V), Hrstić, Jurlina, Horvat, Perišić, Kolobarić, Marić, Jurić, Sekulić.