Hrvatska bez Facebooka jedno pola sata, korisnici bezuspješno pokušavali pristupiti platformi

Hrvatska bez Facebooka jedno pola sata, korisnici bezuspješno pokušavali pristupiti platformi-161381

KAOS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA
Facebook je pao i negdje pola sata mu korisnici u Hrvatskoj nisu mogli pristupiti. Problemi su zabilježeni tijekom dana, a brojni korisnici su prijavljivali kako ne mogu otvoriti Facebook, osvježiti sadržaj ili se prijaviti na svoje račune.

Istovremeno nije radio ni Facebook Messenger, zbog čega je komunikacija putem te aplikacije mnogima onemogućena.

Instagram je, čini se, zasad jedini radio, no i tamo dio korisnika prijavljuje određene poteškoće u radu. Pojedini korisnici navode i probleme s WhatsAppom, dok drugi tvrde da im poruke prolaze bez smetnji.

Zasad nije poznato što je uzrokovalo pad Facebooka te poteškoće na drugim servisima u vlasništvu Mete. Iz kompanije se još nisu službeno oglasili o problemu.

Pratimo razvoj situacije i donosimo nove informacije čim budu dostupne.

(DV)