Šest natjecatelja Finide osvojilo sedam medalja

POVODOM DANA GRADA KASTVA
Povodom Dana grada Kastva u sklopu Kastavskih sportskih igara, u nedjelju 08.06.2008., održan je karate turnir za mla?i uzrast na kome se okupilo preko 100 natjecatelja iz 9 primorsko-goranskih i istarskih klubova. ?lanovi Karate kluba  ‘’Finida’’ iz Pore?a nastupili su sa šest natjecatelja i osvojili 7 medalja: tri zlatne, dvije srebrne i dvije bron?ane. Zlatne medalje za Finidu osvojili su: Karla Sor?i?, cicibanke -35kg, Reana Radov?i?, mla?e u?enice - 35kg i Renata Gazibari?, u?enice +50kg. Srebrne medalje osvojili su: Tin Bobanovi?, cicibani – 30kg i Paula Turkovi?, u?enice – 35kg, a sa dvije bron?ane medalje okitila se Lucija Gržini?, u kategoriji cicibanki – 30kg i kategoriji mla?ih u?enica – 35kg. Sve su svemu još jedan zapažan nastup Finide. (D.F.)