Emil Prekalj osvojio zlato na kvalifikacijskom turniru u Opatiji

Emil Prekalj osvojio zlato na kvalifikacijskom turniru u Opatiji-143872

SK VRSAR
Emil Prekalj, član stolnoteniskog kluba 'Vrsar', ostvario je izvanredan uspjeh osvojivši prvo mjesto na kvalifikacijskom turniru održanom u Opatiji. Ovaj turnir bio je ključan za plasman na Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje, koje će se održati u Zagrebu od 19. do 21. travnja 2024. godine.

Prekalj je pokazao iznimnu igru i odlučnost tijekom turnira, osiguravajući si tako mjesto na glavnom natjecanju u Zagrebu. Njegova pobijeda svjedoči o talentu i predanosti mladog igrača, te predstavlja ponos za klub "Vrsar".

Kevin Sirotić, također član istog kluba, zauzeo je peto mjesto na istom kvalifikacijskom turniru. Sirotić sada čeka eventualni poziv izbornika ili odustajanje nekog od igrača za glavni turnir, koji će okupiti 32 igrača.

U međuvremenu, seniorke stolnoteniskog kluba "Vrsar" imaju važan susret ovog petka u 18:30 sati. Naime, igraju četvrtfinale Hrvatskog kupa protiv još jednog vrijednog protivnika. Očekuje se da će seniorke pokazati svoje vještine i borbeni duh te pružiti izuzetnu predstavu u Petrinji.