Ekipa U11 Istre 1961 primila ovaj vikend prvi gol u prvenstvu

Ekipa U11 Istre 1961 primila ovaj vikend prvi gol
U11: ISTRA 1961 : MEDULIN 15:1
Zanimljiv vikend je iza najmljađih uzrasta Istre 1961. Možda i glavna vijest, koja zapravo to ne bi ni trebala biti i koja samo govori o jačini lige, je da su U-11 primili prvi pogodak u sezone. Dogodilo se to u nedjelju kada su klinci trenera Dadića ugostili Medulince koji su im zabili gol iz penala. Utakmica je završila rezultatom 15:1.

Mlađi i stariji pioniri gostovali su u subotu u Bujama gdje su pobijedili bez većih poteškoća. Posebno su raspucani bili mlađi koji su slavili rezultatom 15:0, dok je ishod utakmice starijih pionira bio 4:0.

U nedjelju je druga momčad prednatjecatelja gostovala u Kanfanaru kod momčadi Žminja-Kanfanara. U vrlo zanimljivoj utakmici punoj preokreta su domaćini već do pete minute poveli s 2:0. Mali Zeleno-žuti su smanjili zaostatak, ali i ubrzo nakon primili gol za 3:1. Do kraja poluvremena je bilo 3:2. U drugom poluvremenu je Istra 1961 došla do preokreta te je tri minute prije kraja utakmice bilo 4:3 za Zeleno-žute. Međutim, u zadnjoj su minuti domaći uspjeli izjednačiti i postići pobjedonosni gol za ukupnih 5:4.

Stariji pioniri su u utorak odigrali i zaostalu utakmicu 19. kola pionirske lige u kojoj su nastupali protiv momčadi Istre-Pule. Iako su dvaput vodili, igrači trenera Dadića nisu do kraja utakmice uspjeli zadržati vodstvo te su u pretposljednjoj minuti primili gol za 2:2. Bio je to tek drugi (uvjetno rečeno) kiks ove sezone jer im je to drugi remi, dok su sve ostale utakmice pobijedili.

Stariji pioniri: NK Buje - NK Istra 1961 0:4 (0:1), Strijelci: 0:1 Da. Moravac (34’-11m), 0:2 Trešnjić (40’), 0:3 Da. Moravac, 0:4 Da. Moravac

Buje: Višković, Osmančević, Škrinjar (od 36. Golčić), Favretto, Brečević, Funtak (od 67. Nemet), Baf, Jašarević, Novaković, Kovačić (od 36. Vidaković), Čehić.

Istra 1961: Žlabrovec, Balija (od 23. Trenjšić), Matković (od 42. Rosić), Ramadani (od 50. Burić), Stević, Čengić (od 47. Modrušan), Rušnjak (od 19. Belančić), Da. Moravac, Giljanović (od 53. Miškulin), Brajković, De. Moravac (od 50. Petković).

Stariji pioniri: NK Istra 1961 - NK Istra-Pula 2:2 (1:1), Strijelci: 1:0 Trešnjić (25’), 1:1 Rakazović (28’), 2:1 Giljanović (46’), 2:2 Kariko (69’)

Istra 1961: Žlabrovec, Balija, Matković (od 65. Terzić), Ramadani (od 67. Modrušan), Stević, Rušnjak (od 28. Belančić), Da. Moravac, De. Moravac (od 25. Giljanović), Brajković, Trešnjić (od 38. Miškulin), Glavaš.

Istra-Pula: Sabatti, P. Vujica, Magdić, Mustafić, Rakazović, Kariko, Ališić, Kajtazović, Gorički, Radolović (od 47. Vekić), B. Vujica.

Mlađi pioniri: NK Buje - NK Istra 1961 0:15 (0:6), Strijelci: 0:1 Hmura, 0:2 Baliban, 0:3 Hmura, 0:4 Stojanović, 0:5 Hmura, 0:6 Šuran, 0:7 Braić, 0:8 Valić, 0:9 Kristaj, 0:10 Braić, 0:11 Baliban, 0:12 Antanasković, 0:13 Antanasković, 0:14 Ćoza, 0:15 Poldrugovac

Buje: Vidović, Šepić, Radošić, Vergilas, Tubak, Bibalo, Rimar, Majkovica, Šoškić, Iljazović, Bucaj (od 43. Bokavšek).

Istra 1961: Šteko (od 31. Dizdar), Braić, Stojanović (od 42. Gračić), Valić (od 42. Ćoza), Stanić (od 42. Križanac), Baliban, Kristaj (od 42. Golubić), Šuran, Sazonov (od 42. Krizmanić), Hmura (od 42. Antanasković), Poldrugovac.

U-11: NK Istra 1961 - NK Medulin 1921 15:1 (11:1), Strijelci: 1:0 Lisica, 2:0 Radonić, 3:0 Marić, 4:0 Bilić, 4:1 Bajrić (11m), 5:1 Marić, 6:1 Radonić, 7:1 Buić, 8:1 Bilić, 9:1 Popović, 10:1 Bilić, 11:1 Buić, 12:1 Buić, 13:1 Lisica, 14:1 Bilić, 15:1 Marić.

Istra 1961: Rakić, Trešnjić, Tomić, Marić, Buić, Šimek, Lisica, Ibrišagić, Radonić, Bilić, Perković, Popović, Klačar.

Medulin 1921: Andreani, Perić, Dobran, Lovrić, Ar. Tanushaj, Vujica, Bajrić, Vesić, Benčić, Jukopila, Gršković, An. Tanushaj, Divković, Kolić.

U-10: NK Žminj-Kanfanar - NK Istra 1961 5:4 (3:2), Strijelci: 1:0 Orbanić, 2:0 Antončić, 2:1 Majdandžić, 3:1 L. Pamić, 3:2 Đorđević, 3:3 Čikada, 3:4 Majdandžić, 4:4 Šćira, 5:4 Antončić.

Žminj-Kanfanar: Paulinić, Vidulin, Šćulac, Banovac, Kresina, Orbanić, Šćira, A. Pamić, Antončić, Preni, T. Pamić, Šćira, L. Pamić.

Istra 1961: Grgić, Červar, Družetić, Kosanović, Karlović, Maretić, Đorđević, Čikada, Majdandžić, Martan, Grgorinić. Rex/izvor: Istra 1961