SREBRO I BRONCA
Proteklog vikenda Poreč je bio domaćin Pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Istarske županije u stolnom tenisu za sve kategorije stolnotenisačica i stolnotenisača. Natjecanje je okupilo više od sedamdeset sudionika u svim dobnim kategorijama. Za Stolnoteniski klub 'Novigrad' nastupili su Elani Kozmi, Damjan Barić, Marin Šverko, Evan Andreašić i Zoran Holik. Naslov viceprvaka županije u svojoj kategoriji ostvario je odličnom igrom Damjan Barić, plasmanom na drugu poziciju i srebrnim odličjem. Odličan rezultat imao je i Evan Andreašić nastupom u kadetskoj kategoriji i osvojenom brončanom medaljom. Elani Kozmi, Marin Šverko i Zoran Holik svoj nastup na natjecanju završili su u skupinama bez mogućnosti odlaska u glavni ždrijeb. Ovo je ujedno bilo i posljednje natjecanje u ovoj sportskoj sezoni, do kraja mjeseca održava se još stolnoteniski kamp u Novigradu nakon čega slijedi zasluženi odmor za sve članove kluba. Nova sportska sezona započinje krajem kolovoza kondicijskim treninzima i turnirom Sv. Pelagija u Novigradu te se nastavlja četverodnevnim pripremnim kampom za najmlađe kategorije natjecatelja.

(REX)