Dva zlata i jedna bronca

LAV USPJEŠAN U IVANI? GRADU
U nedjelju, 24.02.2008. godine u Ivani? Gradu je održan 20. tradicionalni me?unarodni turnir u karateu za djecu i mladež pod nazivom «KUP MLADOSTI 2008.». Na tom je natjecanju nastupilo 420 natjecatelja iz 51 kluba Slovenije i Hrvatske. Me?u njima je nastupilo i šest natjecatelja Karate kluba «LAV» od kojih je pet iz pulskog Lava i jedna iz medulinskog Lava. Pulske su se Lavice okitile sa tri odli?ja, dva zlata i jednom bron?anom medaljom. Jennifer Martin?i? je u kategoriji u?enica do 36 kg, osvojila je prvo mjesto zlatnu medalju i pehar. Isto tako, Maja Britvi? je u izuzetno velikoj konkurenciji u kojoj je nastupilo 17 kadetkinja preko 54 kg, osvojila prvo mjesto, zlatnu medalju i pehar. Maja Britvi? je nastupila i u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 55 kg gdje je osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju. Od preostalih natjecatelja Lava, u mla?ekadetskoj kategoriji Jelena Stijepi? preko 55 kg i medulinka Diana Tanushaj do 42 kg izgubile su repasažnu borbu za tre?e mjesto. Mla?a kadetkinja Ramon Tumbas, kojoj je ovo bio prvi nastup je u kategoriji preko 55 kg zaustavljena u ?etvrtini finala, a u?enik Deni Vrta?i? u osmini finala. (E.O.)