Dinamo ovaj put prejak za Istru 1961

DINAMO : ISTRA 1961 4:1
Istra 1961 je od početka ušla u jednosmjernu ulicu koja je vodila porazu, dozvolivši domaćinima da je ugrožavaju sa vrha šesnaesterca, i tako su pali svi golovi Dinama. Prvo je Pivarić u 22 minuti opalio i pogodio mrežu sa 17metara, da bi 6 minuta kasnije Alispahić sa iste udaljenosti opalio lopta se odbila od Stranatića i završava u mreži Puljana. Tek što se krenulo sa centra Tomečak bombom gađa gredu, a Istra 1961 se tek tada pribrala i počela ugrožavati gol Dinama. Prvo je Ottochian u odličnoj šansi nakon dobre akcija Rivića i Sušića, a u 43 minuti Križman iskosa sa desne strane eurogolom smanjuje. U drugo poluvrijeme se ušlo kao i u prvom, tako da 15 minuta nismo ništa vidjeli da bi od 60 do 62 minute Dinamo odlučio utakmicu golovima Pivarića i Pokrivača.Nakon toga Krstanović pogađa stativu, a Istra 1961 prijeti preko Ottochiana i Rocea, ali Kelava u oba slučaju izbacuje u korner. Do kraja utakmice više nije bilo šansi.
DINAMO : ISTRA 1961  4:1(2:1) STRIJELCI💯0 PIVARIĆ(22)2:0 ALISPAHIĆ(28)2:1 KRIŽMAN(43)3:1 PIVARIĆ(60)4:1 POKRIVAČ(62)
ISTRA 1961 : PRSKALO 5,5,SUŠIĆ 5,5,BARBARIĆ 5,5,STRANATIĆ 5,5,MILIĆ 5,5,ANĐELKOVIĆ 5,5(OD 62.JERKOVIĆ),BATARELO 5,5,OTTOCHIAN 6,KRIŽMAN 6(OD 67 ROCE),RIVIĆ 6,BELLE 5,5(OD 46. HAVOJIĆ ).
DINAMO : KELAVA,VRSALJKO (od59.VIDA),TONEL,ŠIMUNIĆ,PIVARIĆ,LEKO,TOMEČAK,ALISPAHIĆ(OD 46. POKRIVAČ),SAMMIR,KOVAČIĆ(OD 72 IBANEZ),KRSTANOVIĆ.