Dajla izbacila Uljanik iz Kupa Istre

Dajla izbacila Uljanik iz Kupa Istre-144473

ULJANIK – DAJLA 2:4
Još jedan uzbudljiv susret u okviru Kupa Istre donio je iznenađenje, dok je Dajla, županijski prvoligaš, uspio nadjačati Uljanik i osigurati svoje mjesto u polufinalu.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, ali Dajla je prekinula tu mrtvu točku u drugom poluvremenu. Nakon jednog prekida, lopta je stigla do Marija Stojića koji je sjajno svladao mladog Vasiljevića, donoseći Dajli vodstvo od 1:0. Uljanik je krenuo u ofenzivu u potrazi za izjednačenjem i uspio je postići gol u 88. minuti preko Kristiana Batelića.

U odlučujućoj fazi jedanaesteraca, domaći su bili precizni kroz Simeunovića i Giljanovića, dok su Radonić i Batelić bili neuspješni. Dajla je zabilježila savršen učinak s pogocima Najharta, Gržetića, Bučića i Petrovića, čime su si osigurali mjesto u polufinalu.

ULJANIK: Vasiljević (Jurak 90'), Žgomba, Pajković (Giljanović 46'), Gjurchinoski B. (Bulić 61'), Durmo (Batelić 46'), Osmanollaj, Topić (Simeunović 46'), Žiković (Lenić 46'), Rakovac (Jereb 46'), Radonić

Trener: Saša Kolić

DAJLA: Novaković, Najhart, Mujanović, Gržetić, Čuk, Bučić, Šoškić El. (Jugovac 61'), Ferenac (Brajković 46'), Stojić, Ribić (Petrović 74'), Bašić

Trener: Hrvoje Lončarević